Hakkımızda

  • 15.
    SAYFA

| 2016-09-23 | 0 Yorum | Firma  |

Yapı sektöründe çelik ,  betonarme ,cam , kompozit yapı malzemeleri ve uygulamalarında uzman , proje ve şantiye uygulamacısı mühendis , teknik elemanlardan oluşan kadrosuyla en yetkin projelerde uygulama - detay çözümlemeleri birikimiyle uluslararası kalite standartlarını yerine getirerek dünyada en etkin markalardan olma hedefine doğru ilerlemektedir.
.
Konusunda uzman mühendis ve teknik elemanlarla vizyonu sürekli gelişerek,en iyiye ulaşma hedefini ilke edinerek , mühendislik etiğine bağlı olarak çalışan, ISO 9001 kalite standartlarını özümseyerek - uygulayan yapısıyla taşıdığı misyonunu yerine getirme gayreti içinde olacaktır.
.
 Projeden şantiye uygulama sorumluğuna kadar , betonarme,çelik,kompozit sistemlerde detay çözümlemelerinde proje geliştirici ,  uygulamacı teknik eleman yapısıyla çözüm ortağınız olmaya, sorumluluklarınızı paylaşma gayreti içinde olacaktır.    
                            
 1997 yılından beri mühendislik hizmeti veren inşaat mühendisliği firmasıyız ,
-Öncelikle yapı statik betonarme,çelik ve uzay kafes çatı sistemleri, proje hizmetleri anahtar teslimi yapı ve taahhüt hizmeti veriyoruz.

 

-çelik yapı , çelik çatı ve uzay kafes sistem çatı -yapı imalat ve montajı
-yapı iç dekorasyon ve röleve , anahtar teslim uygulamaları
-çelik konstrüksiyon merdiven sistemleri anahtar teslim uygulamaları
-cephe sistemleri anahtar teslim uygulamaları hızmetimiz mevcuttur.

 

itb.jpg